"WOOD TRICK"

„Wood Trick“ - tai 3D medinių mechaninių modelių gamintojas vaikams ir suaugusiems.

UAB „Wood Trick“ (Ukraina, Berdyansk) yra sparčiai augantis prekės ženklas, turintis daugiau nei penkerius metus, skirtas sėkmingai projektuoti, gaminti ir parduoti 3 dimensijų konstruktorių rinkinius. Šie konstruktorių rinkiniai yra pagaminti iš saugios, be teršalų medienos, orientuoti į dabartinį tarptautinį ekologiškų žaislų poreikį. Mūsų įmonė yra skirta gaminti puikios kokybės mechaninius konstruktorius, todėl pasitikime pažangiais pjovimo ir formavimo technologijomis ir griežtais kokybės kontrolės standartais kiekviename gamybos etape, siekiant užtikrinti saugumą. Mūsų įmonės dėmesys kokybei apima visą procesą nuo žaliavų surinkimo iki galutinio pakavimo ir pristatymo. Mūsų produktai yra skirti plačiajai auditorijai, įskaitant suaugusiuosius, jaunus suaugusius ir tinkamo amžiaus vaikus, turinčius tėvų priežiūrą. „Wood Trick“ konstruktoriaus surinkimo procesas tenkina asmenį, šeimą ar draugų grupę, nes jis skatina išradingumą ir kūrybiškumą. „Wood Trick“ rinkiniai yra puikus metodas berniukams ir mergaitėms atskleisti inžinerijos pasauliui!

„Wood Trick“ konstruktorių rinkiniai sukurs šeimą kartu laikydami vaikus nuo akių tempimo tablečių ir skatindami išsamų smegenų vystymąsi. Šis vystymasis pasiekiamas įvedant vaikus į (įdomus) mechanikos dievus, ugdant kantrybę ir dėmesį, skatinant smulkius motorinius įgūdžius ir skatinant kūrybinį mąstymą. Mūsų gamybos įrenginiai turi visą gamybos ciklą ir dirba visą parą, kad aukštos kokybės mediena būtų paversta gražiais konstrukcijų rinkiniais. Mūsų gamintojų gamyboje naudojama tik natūrali mediena, tiekiama iš ekologiškai švarių pasaulio regionų. Modelių gamyboje ar surinkime nėra klijų ar jokių toksiškų medžiagų, o išsamios instrukcijos su vaizdais pateikiamos kiekviename pakete, kad naudotojai galėtų atlikti šiuos sudėtingus ir naudingus modelius.

Esame įsitikinę, kad bet kuris asmuo, surenkantis tik vieną iš mūsų modelių, jaučiasi įtrauktas į naują kūrybiškumo pasaulį ir gražius ir puošnus dekoracijas, kurie išdidžiai demonstruoja montuotojo kūrybiškumą.

„Wood Trick“ visada yra nuoširdžiai tavo!